Nie masz żadnych przedmiotów w koszyku

Blog - Medex nowym dystrybutorem marki 4Care w Polsce.

Medex nowym dystrybutorem marki 4Care w Polsce.
Przez Aga 08.08.2018 18:39

1-go lipca jedynym dystrybutorem 4Care na terenie Polski będzie firma Medex. Ta współpraca umożliwi jeszcze lepsze spełnianie potrzeb klientów.

4Care - firma z tradycjami

4Care to firma, która na rynku europejskim działa od 1995 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności zdobyła pozycję na rynku i renomę. To holenderskie przedsiębiorstwo założone przez małżeństwo - Henka i Lelie do dziś jest przez nich kierowane, stanowiąc piękny przykład tego, że rodzinna firma może stać się prawdziwą potegą na rynku międzynarodowym. Do dziś w Holandii przedsiębiorstwo funkcjonuje jako 4Care Nederland BV, rozszerzyło swoją działalność na Niemcy, Francję, Belgię, Hiszpanię czy Polskę. W Polsce właśnie funkcjonuje Medex R. Sznyterman, J.Sznyterman Sp. z o.o., który od lipca, na mocy umowy podpisanej przez Henka van Lieropa oraz Jarosława Sznytermana będzie jedynym i oficjalnym dystrybutorem 4Care na polskim rynku. Tym samym, Medex staje się dziesiątym, oficjalnym europejskim dystrybutorem 4Care.
4Care poważnie podchodzi do potrzeb swoich klientów i chce zapewnić im najlepszą jakość usług, szczególnie, że klienci ci wymagają wyjątkowej opieki, jako że są osobami obłożnie chorymi, starszymi.

Produkty 4Care

Dla 4Care liczy się wysoka jakość asortymentu i szczegółowa informacja dla użytkownika, umożliwiająca efektywne korzystanie z produktów. W ofercie znajdują się wyroby idealne dla potrzeb osób starszych, cierpiących na chorobę Alzheimera czy demencję starczą, niepelnosprawnych, osób obłożnie chorych, leżących w łóżku. W odróżnieniu jednak od wielu obecnych na ryku produktów, te tworzone są ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb nie tylko medycznych, ale i estetycznych klientów. Specjalna odzież nie musi być niemodna, nieatrakcyjna. Osoba obłożnie chora, leżąca w łóżku ma prawo chcieć czuć się dobrze - komfortowo ale i schludnie. Stan psychiczny chorego jest niezwykle ważny dla jego kondycji fizycznej. W momencie gdy komfort życia nagle zmniejsza się, a przestrzeń życiowa zaczyna ograniczać niejednokrotnie nawet tylko do ścian pokoju, najmniejsze detale mają znaczenie. Produkty dostępne na stronie www.4care.com.pl pomagają przywrócić jakość życia, pozwalając lepiej funkcjonować choremu. Istotne jest także to, że odpowiednio "zaopatrzony" pacjent to pacjent, którym łatwiej jest się opiekować czy to rodzinie czy to pracownikom socjalnym. W tej branży istotna jest współpraca z instytucjami dla osób niepełnosprawnych, z ośrodkami opieki i pomocy społecznej, centrami rehabilitacji oraz szpitalami i klinikami. Dystrybucja przez Medex znacznie poszerza dostępność produktów, zarówno on-line jak i stacjonarnie.

Odzież, w jaką trzeba zaopatrzyć pacjenta

Jeśli będziemy mieć problem z doborem produktu do odpowiednich potrzeb, warto skorzystać z pomocy konsultanta, który doradzi nam co kupić. Odzież dla osób starszych czy chorych będzie bowiem zależna od indywidualnych potrzeb podopiecznego. Inna będzie odzież dopasowana do potrzeb osoby rehabilitowanej, inna dla osoby z demencją. Zdarza się na przykład, że osoby cierpiące na demencję lub Alzheimera mają tendencję do samodzielnego rozbierania się - zamek w body będzie umieszczony na plecach i specjalnie wzmocniony. 4Care produkuje również bieliznę nocną dla osób z problemami urologicznymi - z dodatkową przestrzenią w kroku. Specjalny kombinezon jest tak skrojony, aby spełniać swoją funkcję ale też wyglądać jak piżama - dla komfortu osoby, która z niego korzysta. Producent tworzy też inne produkty, na przykład specjalne ochronne rękawiczki bez palców, ze sznurkami - z jednej strony mogą one chronić dłonie, z drugiej są idealne dla osób z problemami skórnymi, powodującymi drapanie skóry aż do powstania ran. Produktów jest sporo, odpowiadają na najróżniejsze potrzeby, a dodatkowo spełniają standardy estetyczne najbardziej wymagających klientów. Warto zapoznać się z ofertą, która od pierwszego lipca będzie dostępna także na stronie www.medex.krakow.pl